مقالات

اجاره سوئیت ارزان در قشم | لیدوماتریپ

اجاره سوئیت ارزان در قشم | لیدوماتریپ

این روزها بخاطر خنک تر شدن هوا ، سفر به قشم در لیست مسافرت خیلی هاست. برای اجاره سوئیت ارزان در قشم  که یک شهر ساحلی با امکانات تفریحی دریایی و رفاهی فراوانی است ، می توانید از روش های مختلفی اقدام کنید که یکی از آنها رزرو آنلاین است.

جزیره قشم به دلیل وجود انواع امکانات تفریحی آبی و جاذبه های طبیعی تماشایی و شگفت انگیزی که دارد، بهشتی است که از سفر به آن نباید غافل شد. قشم جزیره ای است که در زمانی کوتاه، به یکی از جزایر پرطرفدار و توریستی تبدیل شده است.

اجاره سوئیت ارزان در قشم

اجاره سوئیت ارزان در قشم

  •  رزرو آنلاین ویلا در قشم قبل از سفر 

با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارهای روزانه و خرید ها از طریق آنلاین انجام می گیرد که حسن بزرگی محسوب  می شود. چون علاوه بر کاهش هزینه ها، باعث صرفه جویی در وقت هم می شود. در سفرها یکی از مسایلی که شما را درگیر می کند، پیدا کردن جایی مناسب برای ماندن است. برای حل مسئله اقامت، یکی از راه های پیش روی شما اجاره ویلا در قشم به صورت آنلاین است. لیدوماتریپ یک وبسایت گردشگری ، برای حل مسئله اسکان مسافرین است.

 

رزرو اقامتگاه در لیدوماتریپ با ارزانترین قیمت

وبسایت لیدوما بهترین و ارزانترین اقامتگاه های ساحلی و مبله را در بالا شهر قشم در بین لیست اقامتگاه های خود دارد. برای اجاره سوئیت ارزان در قشم  می توانید از وبسایت لیدوما تریپ اقدام کنید. قیمت ها از 80 هزار تومان شروع می شود. قیمت واحد های لوکس تر از 100 هزار تومان به بالاست. پشتیبانان لیدومانریپ چه به صورت تلفنی و چه با چت ، 24 ساعته و حتی در رزوهای تعطیل، آماده پاسخگویی به مسایل و مشکلات مسافران هستند.

 

 

  • نحوه ی رزرو آنلاین اقامتگاه در قشم

شما در وبسایت لیدوما تریپ ، همه ی مشخصات مربوط به واحد ها را خواهید دید. تصاویر اقامتگاه ، همراه با موقعیت جغرافیایی، شرایط ، امکانات ، اینکه خانه دربست است یا آپارتمان، ویلایی یا ساحلی و… همه و همه را در سایت خواهید دید.

رزرو در کمترین زمان و به صورت آنلاین انجام می شود. قیمت هر واحد مشخص است و در فصول خاص و مناسب های مختلف، شامل تخفیفات ویژه ای می شود. 

 

  • نمونه ای از ملک های قشم:

اجاره آپارتمان روزانه قشم

رزرو خانه روزانه در قشم

 

اجاره ویلا ساحلی در قشم

اجاره ویلا ساحلی در قشم

 

اجاره سوئیت ارزان در قشم (2)

اجاره سوئیت ارزان در قشم (2)

  • جاذبه های گردشگری قشم کدامند؟

اگر شما براي اولين بار به اين شهر سفر مي كنيد پيشنهاد مي كنيم در ابتدا به تماشاي جنگل حرا برويد و از ديدن درختاني كه تا نيمه در آب قرار دارند و با جزو و مد دریا منظره زيبايي ايجاد کرده اند لذت ببرید و در حين جنگل نوردي از موجودات دريايي مثل عروس دريايي ديدن كنيد وحتي  با دستان خود لمسشان كنيد. از جمله دیگر جاذبه هاي توريستي قشم مي توان به تنگه چاه كوه، بام قشم، دره ستارگان، جزيره هنگام ، ، غار خربس ، پارك كروكوديل و… اشاره کرد که می توان به آنها لقب عجایب هفت گانه داد.

منبع: Lidomatrip

 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره سوئیت در بندرعباس
اجاره سوئیت در بندرعباس